Pomorska škola Split
Primanje roditelja
PRIMANJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024
RAZRED | Ime i prezime razrednika | Dan | Školski sat | Smjena |
1. A | Vesna Živković | srijeda | 4. sat | B |
1. B | Jelena Boban | ponedjeljakak | 4. sat | A | 1. C | Jelena Berket Bakota | utorak | 7. sat | A |
1. D | Goran Orlov | četvrtak | u 15:30 | / |
1. E | Gabrijela Vukorepa | četvrtak | 3. sat | A |
1. F | Ivana Banovac | utorak | 4. sat | A |
1. G | Tanja Mamić | ponedjeljak | 4. sat | A |
2. A | Jelena Krčum | srijeda | 3. sat | A |
2. B | Tomislav Borovac | utorak | 4.sat | A |
2. C | Ivana Jozić | četvrtak | 6. sat | A |
2. D | Nina Letilović | ponedjeljak | 5. sat | A |
2. E | Ela Sommer | srijeda | 3. sat | A |
2. F | Hrvoje Petrušić | utorak | 2. sat | A |
2. G | Nikolina Romac | utorak | 3. sat | A |
3. A | Frane Šalković | ponedjeljak | 4. sat | A |
3. B | Petra Burilo | srijeda | 6. sat | A |
3. C | Lidija Pejdo | srijeda | 3. sat | B |
3. D | Dafne Vlahović | četvrtak | 6. sat | B |
3. E | Ivana Jadrijević | četvrtak | 7. sat | B |
3. F | Ivan Bunčić | četvrtak | 4. sat | A |
3. G | Tea Bakota | srijeda | 2. sat | B |
4. A | Igor Ivančić | četvrtak | 4. sat | B |
4. B | Jere Poljak | utorak | 3. sat | A |
4. C | Branimir Kopitović | utorak | 4. sat | B |
4. D | Marijana De Marchi | utorak | 3. sat | B |
4.E | Marija Jalić | četvrtak | popodne 3. sat, ujutro 1. sat | B |
4. F | Toni Longo | utorak | 4. sat | B |
4. G | Ivana Vladović | ponedjeljak | 7. sat | A |
NASTAVNICI KOJI NISU RAZREDNICI
PRIMANJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024
Ime i prezime nastavnika | Smjena | Dan | Školski sat |
Barić Franko | A | utorak | 4. sat |
Barać Alen | A | utorak | 4. sat |
Batistić Nikola | A | utorak | 4. sat |
Ćopo Danijela | A | srijeda | 4. sat |
Čerina Marina | B | srijeda | 4. sat |
Čeko Stipo | A | utorak | 2. sat |
Domić Ivica | B | utorak | 3. sat |
Gavranović Saša | A | utorak | 2. sat |
Jerčić Ana | B | ponedjeljak | 7. sat |
Jović Sandra | B | utorak | 9:30/15:30 |
Kantar Dražen | B | ponedjeljak | 4. sat |
Kondić Nikša | A | utorak | 5. sat |
Kostajnšek Tomislav | B | utorak | 6. sat |
Kurtović Dario | A | srijeda | 6. sat | Kronegger Alojz | A | ponedjeljak | 3. sat |
Livić Sandra | A | srijeda | 6. sat |
Darijo Lovrić | A | srijeda | 3. sat |
Lozić Lena | B | petak | 5. sat |
Marković Inge | B | utorak | 1. sat |
Predrag Martinović | A | ponedjeljak | 7. sat |
Martinović Predrag | A | četvrtak | 4. sat |
Matas Marko | B | utorak | 4. sat |
Matutinović Jadran | A | petak | 7. sat |
Milinović Denis | A | četvrtak | 3. sat |
Mimica Drago | B | četvrtak | 4. sat |
Muselin Ante | B | srijeda | 1. sat |
Paponja Toni | / | petak | 14:30 |
Pecotić Dragica | B | utorak | 7. sat |
Peslać Dragan | A | srijeda | 4. sat |
Roščić Ivan | B | ponedjeljak | 3. sat |
Stubnja Špehar Jelena | B | utorak | 6. sat |
Štimac Tea | B | srijeda | 7. sat |
Šustić Robert | B | četvrtak | 4. sat |
Turić Kristina | A | utorak | 3. sat |
Ugrin Branko | A | četvrtak | 5. sat |
Viđak Miletić Željana | A | srijeda | 5. sat |
Primanja se održavaju uz prethodnu najavu voditelju/ici smjene ili razredniku/ici.